Розсипане золото літер

Автор

Ґуберначук, С. Г.

Назва

Розсипане золото літер

Дата

2023

Тематика

Поезія
Цитати
Вірші

Формат

text/pdf

Мова

Українська

Бібліографічне посилання

Розсипане золото літер. – Збірка роздумів, цитат, віршів. / Сергій Григорович Ґуберначук. – Київ: Вид-во «Тропеа», 2023. – 210 с. – ISBN 978-617-7894-75-8

Опис

У збірку ввійшли роздуми, цитати, вислови, зокрема знайдені поетичні рядки, та окремі вірші автора книги на доповнення до опублікованих у книжці С. Ґуберначука «Дай, я буду таким, як хочу...», Київ: Майстер-принт, 2019, 64 с.
Представлено оригінальні та влучні вислови, які наповнені філософським змістом, любов’ю до світу, до життя і людей. Роздуми всебічно відображають світогляд автора, його розуміння буття, ставлення до віри, рідної України, сучасності, творчості та мистецтва. Погляди та думки Сергія Ґуберначука приваблюють, з одного боку, інтелектуальністю, аналітичністю, оригінальністю мислення, з іншого боку, – щирістю, душевним теплом і любов’ю, в цілому – оптимістичним настроєм, а в багатьох випадках – тонким і добрим гумором.
Читача збірки чекає зустріч із цікавим, спостережливим мислителем, непересічним поетом, справжнім майстром слова.

Джерело

З фондів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва

Документи

Rozsipane zoloto liter.pdf

Колекція

Цитування

Ґуберначук, С. Г., “Розсипане золото літер,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 25 вересня 2023 р., https://dlib.kiev.ua/items/show/829.

Вихідні формати

Social Bookmarking