У колисці мрій

Автор

Ґуберначук, С. Г.

Назва

У колисці мрій

Дата

2022

Формат

text/pdf

Мова

Українська

Бібліографічне посилання

У колисці мрій. – Збірка поезій, роздумів, афоризмів. / Сергій Ґуберначук. – Київ: Вид-во «Тропеа», 2022. – 208 с. – ISBN 978-617-7894-59-8

Опис

У збірку ввійшли, крім раніше неопублікованих поезій Сергія Ґуберначука, деякі вірші поета, в яких було виявлено помилки в попередніх виданнях. У збірку включено також вірші, які автор залишив лише в чернетковому вигляді, та вірші, написані для дітей. В окремому розділі наведено роздуми, вислови та цитати на доповнення до опублікованих в книжці Ґуберначука С.Г. «Дай, я буду таким, як хочу...», Київ: Майстер-принт, 2019, 64 с.
Представлені поетичні твори мають соціальне спрямування, містять глибокі філософські роздуми, характеризуються любов’ю до України, людей, оточуючого світу, відображають тонко підмічені автором характерні риси найрiзноманiтнiших особистостей і своєрiднiсть їхньої поведінки в незвичайних обставинах життя. Створені розмаїті позитивні й негативні образи змальовано зі щирою любов’ю або дружнім гумором.
Вірші та вислови приваблюють оригінальністю думок і поглядів автора, самобутнiстю стилю, загальним оптимістичним настроєм. Читача чекає зустріч зi справжньою поезією, цікавим мислителем, а, отже, і зі справжнім поетом.

Джерело

З фондів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва

Документи

Sergij Gubernachuk U kolisci mrij.pdf

Колекція

Цитування

Ґуберначук, С. Г., “У колисці мрій,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 16 квітня 2024 р., https://dlib.kiev.ua/items/show/813.

Вихідні формати

Social Bookmarking