Журавлина криниця

Автор

Ґуберначук, С.

Назва

Журавлина криниця

Дата

2022

Тематика

Патріотичні пісні
Ліричні пісні
Музика
Поезія
Ноти

Формат

text/pdf

Мова

Українська
Російська

Бібліографічне посилання

Ґуберначук, С. Журавлиная криниця : збірка пісень українською та російською мовами / Сергій Ґуберначук, Володимир Чернявський. – Київ: Вид-во «Тропеа», 2022. – 160 с. : ноти. – ISBN 978-617-7894-52-9

Опис

Пісенник є результатом праці відомих митців – українського поета й пісняра Сергія Ґуберначука та композитора, заслуженого працівника культури України Володимира Чернявського.
Для шанувальників пісенного мистецтва зібрано низку патріотичних та ліричних пісень і романсів, що вирізняються багатою образно-тематичною палітрою. Ці пісні сповнені глибокими переживаннями та щирими почуттями любові до України, рідного краю, людей, усього навколишнього світу. Вони випромінюють тепло, ніжність, мудрість, високе почуття кохання. Зібрані музично-поетичні твори відображають безмежну красу та досконалість природи, безцінність кожної миті життя людини, наповненого радощами та печалями, злетами та падіннями. Усі вони наповнені прагненням до гармонії та духовної краси. Деякі з пісень пронизані тонким та добрим гумором.
Збірка розрахована на широке коло шанувальників поезії та музики. Представлені вірші та нотний матеріал стануть у пригоді співакам і творчим колективам.
Автори сподіваються, що цей доробок буде достойним внеском у сучасну українську культуру.

Джерело

Електронна версія книжки надана автором

Документи

Zhuravlinaya krinicya.pdf

Колекція

Цитування

Ґуберначук, С. , “Журавлина криниця,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 16 квітня 2024 р., https://dlib.kiev.ua/items/show/799.

Вихідні формати

Social Bookmarking