Латинська юридична термінологія і фразеологія: навч. посіб.

Назва

Латинська юридична термінологія і фразеологія: навч. посіб.

Дата

2014

Тематика

Латинська мова
Термінологія
Фразеологія

Формат

text/pdf

Мова

Українська

Бібліографічне посилання

Латинська юридична термінологія і фразеологія : навч. посіб. / С. М. Лучканин. – К.: Видавничий дім Дмитра Бураго, 2014. – 148 с.

Опис

У навчальному посібнику подано в оригіналі й перекладі 100 латинських юридичних афоризмів і 175 латинськомовних юридичних термінів. Кожний афоризм, вислів, термін пояснено, наведено його першоджерело й автора (якщо є), схарактеризовано історію вживання, семантичну еволюцію, його значення в наш час. Видання значно доповнено в порівнянні з попередніми версіями методичних вказівок (1998) та навчальних матеріалів (2005), вивірено й доповнено визначення й пояснення латинських сентенцій, додано зразки модульних контрольних робіт з латинської мови для студентів правознавчих спеціальностей (апробованих при багаторічному викладанні автором курсу "Латинська мова" на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка), міжнародний студентський гімн "Gaudeamus" та його переклади українською мовою.

Призначений для студентів правознавчих спеціальностей вищих навчальних закладів і всіх, хто цікавиться латинською юридичною термінологією й фразеологією.

Джерело

З фондів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва

Видавець

Публічна бібліотека імені Лесі Українки м. Києва

Документи

Luchkanyn_2.pdf

Колекція

Цитування

“Латинська юридична термінологія і фразеологія: навч. посіб.,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 29 листопада 2021 р., https://dlib.kiev.ua/items/show/605.

Вихідні формати

Social Bookmarking