Западная Русь въ борьбѣ за вѣру и народность : в 2 ч.

Назва

Западная Русь въ борьбѣ за вѣру и народность : в 2 ч.

Дата

1897

Тематика

Історія
Західна Русь

Формат

text/pdf

Мова

Російська

Бібліографічне посилання

Западная Русь въ борьбѣ за вѣру и народность : в 2 ч. / сост. И. И. Малышевскій. – СПб : Синодальная типография, 1897. – 402, XI с.

Опис

Ч.1 Західна Русь при російських галицько-волинських і при литовсько-руських князях. Православ'я і російська народність в Литві; Боротьба Західної Росії за свою віру і народність при перших литовсько-руських князях, що відпали від православ'я в латинство; Початковий час окремої київської митрополії в Західній Росії або час правління польсько-литовських государів Казимира Ягайловича і Олександра Казимировича; Боротьба Західної Росії за свою віру і народність при останніх Ягеллонів-Сигізмунда І-му та Сигізмунді ІІ-м Августі; Нові небезпеки віри і народності православних західно-русів, що виникли при останніх Янгеллонах і перших королях виборчого правління; Нові заходи з боку православних Західної Росії щодо охорони і захисту своєї віри і церкви; Унія і відкидання її православними всієї Західної Росії;
Ч. 2: Боротьба Західної Росії за свою віру і народність після Брестського собору до відновлення в ній православної ієрархії; Західна Русь в боротьбі за свою віру і народність в період від відновлення в ній православної ієрархії до смерті короля Сигізмунда ІІІ-го; Положення православних при Владиславі IV, до кончини Петра Могили; Підйом південно-російського народу на боротьбу за свою віру і народність і приєднання Малоросії до Великої Росії.

Джерело

З фондів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва

Видавець

Публічна бібліотека імені Лесі Українки м. Києва

Документи

Ч.1.pdf
Ч.2.pdf

Колекція

Цитування

“Западная Русь въ борьбѣ за вѣру и народность : в 2 ч.,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 12 серпня 2020 р., http://dlib.kiev.ua/items/show/570.

Вихідні формати

Social Bookmarking