Планъ г. Кіева и его предместій съ алфавитнымъ указателемъ улицъ

Назва

Планъ г. Кіева и его предместій съ алфавитнымъ указателемъ улицъ
План города Киева и его предместий с алфавитным указателем улиц

Дата

1916

Тематика

Київ
Вулиці

План

Карта

Формат

text/pdf

Мова

Російська

Бібліографічне посилання

Планъ г. Кіева и его предместій съ алфавитнымъ указ. улицъ : изд. исправ. и доп. / соб. издателя А. Максимова. – К. : Типо-Лит. И.И. Чоколовъ, 1916

Опис

Видання входить в колекцію старовинних планів міста Києва. Праця А.Г. Максимова дозволена військовою цензурою 19 квітня 1916 року. У виданні представлено перспективний план м. Києва, путівник та довідкова книжка, а також Київ, його святині, древності, пам’ятники, пам'ятки та околиці. Видання 3-е, виправлене, доповнене та покращене масштабом в англійських дюймах 450 саж. План має алфавітний покажчик вулиць та номерів будинків. В путівнику при плані в довідковому відділенні на сторінці 2 червоною лінією позначено рух трамваїв Київської міської залізниці. Київ представляється з його святинями, пам’ятниками, околицями. Крім цього подається порядок руху по місту трамвайних вагонів та нумерація їх від № 1-го до 20-го, адреси консульств, пошти, телеграфа та поштово-телеграфні відділення міста Києва.

Джерело

З фондів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва

Видавець

Публічна бібліотека імені Лесі Українки м. Києва

Документи

plan_Kieva.pdf

Колекція

Цитування

“Планъ г. Кіева и его предместій съ алфавитнымъ указателемъ улицъ,” Цифрова бібліотека «Київ», доступний 9 квітня 2020 р., http://dlib.kiev.ua/items/show/181.

Вихідні формати

Social Bookmarking